Pārspriedums ID 173

“Ir tādi cilvēki – sirds ļoti dziļi.” (I. Ziedonis)

Manuprāt, ļoti dziļa sirds ir cilvēkiem, kuri cita cilvēka dēļ ir gatavi atdot visu, pretī nesaņemot nekā, jo vienkārši vēlās lai tam cilvēkam būtu labi, vai arī vēlās palīdzēt ar ko vien var. Tādu cilvēku mūsdienās ir maz, bet viņi ir un viņus pat nav jāmeklē.

Arī manā dzīvē ir cilvēki ar ļoti dziļu sirdi un galvenokārt tie ir mani vecāki, jo es tiešām zinu ka viņi manis dēļ ir gatavi atdot jebko, lai tikai man būtu laba nākotne un laba dzīve kopumā. Esmu pārliecināts par šo, jo mani vecāki to ir pierādījuši un nevis ar vārdiem, bet gan ar darbībām, kuras man liek būt pārliecinātam. Manuprāt neviens cilvēks man nevarēs izdarīt tik labu, cik man ir izdarījuši mani vecāki, jo tik tiešām, mani vecāki ir gatavi man dot visu.

Cilvēkus ar dziļu sirdi nav viegli atrast, jo to nav nemaz tik daudz, bet es esmu atradis tādus cilvēkus un tagad es viņus saucu par saviem draugiem. Spriežot pēc savas pieredzes, cilvēks ar ļoti dziļu sirdi, pēc rakstura var būt jebkāds, viņš var būt īgns, vai arī tieši otradi. Lai saprastu, ka cilvēks ir ar ļoti dziļu sirdi, viņu ir tuvāk jāiepazīst, jo varbūt cilvēks var neuzticēties, kas viņam traucētu izrādīt visu savu sirds dziļumu. Es iepazinu tādus cilvēkus pašos negaidītakajos mirkļos un vietās. Daži no šiem cilvēkiem bija mani pretinieki, ar kuriem es strīdējos, bet beigās kļuvām par ļoti tuviem draugiem, kuri viens otra dēļ bija gatavi atdot visu, lai tik otram būtu labi. Man bija ļoti tuvs draugs, ar kuru es devos reizē uz visiem pasākumiem, mēs nevarējām viens bez otra, gan viņš man palīdzēja nelaimēs, gan es viņam, bet šī draudzība izjuka, jo viņam pienācās doties uz ārzemēm un mums pazuda kontakts.

Manuprāt mana klases audzinātāja ir cilvēks ar ļoti dziļu sirdi, jo viņa vienmēr ir vēlējusi man un citiem klases audzēkņiem labu un pēc viņas to var redzēt. Dažreiz ir tāda sajūta, ka cilvēks kurš stāv tev pretī, vēlās tev tik labu un tā es jūtos pret savu klases audzinātāju. Kaut arī mēs viņu dažreiz sadusmojam ar nemācīšanos un viņa mūs sarāj par sliktām atzīmēm, vienalga viņa nepateiks par mums slikta vārda, bet gan grūdīs mūs uz to, lai mēs censtos un mācītos vairāk, tērējot savu laiku un spēkus. Viņa vienmēr mums dos atbalstu grūtā situācijā un nekad neatteiksies parunāt, kas es uzskatu ir ļoti svarīgi, jo tādā veidā, pēc maniem uzskatiem viņa dod ļoti daudz.

Visiem ir pazīstams kāds cilvēks ar ļoti dziļu sirdi, kas vienmēr vēlēs tikai labu un būs gatavs atdot jebko, lai tikai būtu labi un būs gatavs atdot jebko, lai tikai būtu labi un manuprāt ir vajadzīgi daudz vairāk šādu cilvēku, jo viņi ir tie, kas nekad neatteiksies palīdzēt

Atpakaļ uz sarakstu