Pārspriedums ID 174

“Ir tādi cilvēki – sirds ļoti dziļi” (I. Ziedonis)

Ši tēma ir ļoti ipaša, jo daudziem cilvēkiem tādu situāciju nav, un nevar iedomāties, kā tas ir. Man ši tēma ieinteresējā un gribētu pāstastit par to.

Ir tādi cilvēki – sirds ļoti dziļi – daudziem cilvēkiem grības pālidzet, izdarīt kaut ko labu prikš tūva sev cilvēka, vai pat šveša, tiem cilvēkiem ir ļoti dziļa sirds. Daudzi pāt nevar iedomāties, kā pat maz sikums kas iepriecinat cilvēka, un palīdzet tām.

Man pāšam nav tādu sitūacijas, kur es kādām ļoti palīdzēju, bet ar dažadiem sīkumiem esmu. Pat jā tām cilvēkam tās sīkums nav vajadzigs vai nēarko nepalidzēs man nebūs žēl to, jo pašam liekas, kā tās nodērēs viņam. Viss vāirak es grībetu palīdzet maziem bērniem, kuriem vajadziga pālidziba.

Man pašam bija tads piemers dzīve, man cilvēks iedeva nu ļoti mazu lietu, man tāja momenta likas prīkš kam man viņa, ko es darīšu ar šo lietu. Un tad pēc kāda laika man tā lieta nodēreja un ļoti palīdzejā, un es uzreiz atcērejos, to cilvēku kurš man viņu iedeva. Viss patikamakais bija tās kā viņš neko neprasīja prēti tai mantai, kad deva. Un teica “Tas no vissas sirds", un tad pilnigi sapratu, kā tas ir, kā viņš vienkarši paņema un atdeva sev ļoti svarigu lietu, kaut viņa nebija, darga, ļoti vajadziga, bēt tomer pat maziņa lieta var daudz ko nozīmet un dot. Un tad man arī grībējas izjūst tādas sajūtas, kad tu sev ļoti dargu lietu uzdavini, vai aizdot, tam kām nodēretu cilvēkam kam iedot vai uzdāvini no vissas sirds.

Jā kāds man jaūtatu priekš kām to darīt, es atbildētu, tu pamegini pats kaut ko izdarit tādu, kā cilvekam tas būs loti vājadzigs un tev pašam būs vājādzigs, bēt tu atdot viņam no dziļas sirds, un vēlak saproti, kā tam cilvēkam ļoti palīdzeja tās, un tev pāšam paliek labak, un uzreiz sājūta, kā par manim, tās cilvēks neaizmirsis, un vienmer domas par to situāciju kas viņam palidzeja.

Viss vāirak es grībētu palidzēt kādam slimam cilvēkam kūram kaut sīkums palīdzētu. Jo es pats nezinu kā mana dzīve ies tālāk un kas notiks, bēt kāmer es vāru un ir iespēja es grību palīdzet ar tādiem sikumiem un no dziļas sirds.

Man pašam nav tādu ļoti notikumu, bet man ir draugi, vēcaki, radinieki, priekš kūriem es esmu gatavs no visas sirds vēltit kaut ko. Nav svarigi cik tu bāgats cik tu esi slavens, galvēnas cik ļoti dziļa tava sirds.

Atpakaļ uz sarakstu