Pārspriedums ID 202

Grāmatu brīnumainā vara.

Grāmatas sniedz loti lielu atzinī mums un musu dzivei. Ja tu lasa daudz grāmatus, tu kluva gudrs, un atzinošs cilveks. Grāmatas ir loti liels spēks, kuru nekatrs zin kā pareizi izmantot. Ar grāmatam tu vari atvert jebkuru durvi. Grāmatas tas ir zinašanas un katrs zina, ka zinašana musu dzive ir vislielāka spēka. Daudzie cilveki doma, ka visslielaks spēks ir fizisks spēks, bet viņi ir muļkiģi jo nezin ka spēks atrodas musu galve, bet ne rokas.

Manuprāt, grāmatas sniedz lielu dzives pamacību. Aiz katrai grāmatai stav autors, kurš grib pastastīt mums kaut kadu problēmu un ka pareizi ar šo problēmu cīnities. Gandrīz katrs autors grīb lai viņa darbs būtu pamacošs un sniedz kaut kadu dzīves motivu. Ari grāmatas ir daiļdārbi kurie ari var sniedz pamacību. Ta mes varam redzēt novele “Raudupiete” Rudolfa Blaumana darbam. R. Blaumana noveles sniedz man lielu pamacību un viena No tiem ir novele “Raudupiete”. Tagad es zinu ka nevajag mainīt savu gimeni uz kaut kadie citiem apstakļiem. Vajag mil savu gimeni jebkura situācija. Raudupiete gribeja, dzivot ar jauno puiku, bēt vinš negribeja dzivot ar vinas bernu, tāpēc vina nogalinaja bernu, bēt pēc tam virietis vispar negribeja vinu dzivot ar Raudupieti. Vina atstajas ar neko. Tas sniedz man, ka ģimene ir visdargakais musu dzive.

Vajag pareizi izveleties ko tu gribi lasīt. Ka zināms, katram cilvekam vajag zinat nelielu stastu vai kaut kadu brinumu par gramatu kuru vinš grib lasīt. Ja tu nezin par ko ir grāmata kuru tu gribi lasīt tad tas ir parasts laika zaudējums. Katrai gramatai ir savs brinums ar brinumu autoru. Es zinu vienu loti labu autoru Robertu Kiosaki. Es zinu ka vina grāmatas sniedz lielu pamacību. Un tāpēc pagajušaja nedeļa es izlasa gramatu “Bagats, Nabadzīgs tētis”. Ta gramāta sniedz man loti lielu dzives pamacību. Pec gramatas lasišanas es saprotu ko man vajag darīt talāk. R. Kiosaki sava darba stasta ka Nabadzigie cilveki tere naudus uz pasiviem, bēt bagatie cilvēki tere naudas uz aktiviem. Pasivi tas ir viss kas atņem tavas naudas un pēc tam nedod neko piemeram: jaunas bikses, vai jauna krekla. Bet aktivi tas ir viss kas pēc tam dod tev kaut kadu naudu piemeram: jauna zeme kuru tu vari atdot lai citi to arende un maksa tev naudas. Tagad es zinu ka nakotnei man vajag teret naudus pasi aktiviem, lai nakotnes dzive butu veiksmīga.

Musdienas cilveki maz lasa gramatus un, manuprāt, tas ir galvena problema. Cilveki nezin gramatas brinumainu un skaistumu. Cilveki doma ka brinums un skaistums ir uz kino vai televizora, bet tas ir nepareizi. Viniem vieglāk nelasīt un nezinat neko. Mulkiģam cilvekiem viegli dzivot musu pasaule. Kino un televizori nogalina gramatas jegu, brinumainu un ari ar to mums un musu kulturu.

Atpakaļ uz sarakstu