Pārspriedums ID 238

“Ir tādi cilvēki – sirds ļoti dziļi”

Sākot ar to laiku kad parādījas cilvēki, jau tājā laikā parādījas arī mīlestība un cilvēki atradīja savas otras pūses. Mūsdienas tas vairāk un vairāk attīstas tāpāt kā paši cilvēki. Mums vajag vairāk uzmanības, mīlestības, lai būtu ērtak dzīvot. Kad blakus ir tas kurš izklausīs tevi, palīdzes vai dos kādus padomus, pateicoties tiem mēs arī dzīvojam.

Ģimene, tas ir vieta kur tevi vienmēr gaida neskatoties uz to ko tu izdarīji, jo tas ir cilvēku kopums kur bez tevis neviens nevares laimīgi dzīvot.

Lasot Viljama Šekspīra romānu “Romeo un Džuljeta” var redzēt ka tie divi cilvēki nevar dzīvot viens bez otra, tas parada to ka mūsu sirdīs vienmēr ir vieta priekš tā cilvēka, kuru mēs nekad nevaresim aizmirst un izmest no savas dzīves. Kad cilvēki ir kopā, tie jūtas labāk, viņi zin to ka var palīdzet un prasīt palīdzību.

A.Bela romāna “Būris” parādīts tas ka tu pats sevi negribi palīdzēt. Tā dēļ nonāk būrī kur tev nekas nevar palīdzet jo tu neklausies nevienu. Tu izdoma savas personigas problēmas kuras nekas cits neredz. Jo sirdī nekā vairs nepalika jo tu nedomā nepar ko citu, tikai par savām problēmam. Nedrīkst pieļaut tam, lai kads cits valdītu ar tavu sirdi un dzīvi, jo tad var pazaudēt jēgu visam apkartējam.

Skatot romānu “Bille” kura tika filmēta Latvijas jubilejam, simts gadiem. Galvena loma bija maza meitene Bille kurai ģimene nebija tik bagāta, lai varētu sev nopirkt visu. Šai meitenei bija draugi bez kuriem viņai būtu ļoti grūti būt vienai pašai. Šaja filma bija paradīts kā Billes vecāki nevar dzivot bez savas meitas jo viņa ir vecāku dargums kuru nevar nopirkt un pārdot. Billes tevs tik stipri mil savu meitu kā pat iedeva viņai 2 latus lai varētu pablēņoties, nopirkt sev to ko grib. Tur bija vecie laiki un 2 lati bija liela nauda par kuru varēja daudz ko nopirkt. Tā ka Billes ģimene ir tie cilvēki kurus viņa mīl. Bille pat nopirka saldējumu savai mammai lai viņa varētu pagaršot to.

Mūsu dzīve katrs no mums ir nopelnījis to, lai dzīve saņemtu jēgu dzīvot. Lai nebūtu domu priekš kā mēs dzīvojam. Ģimene, mīlestība, pateicoties tam parādas tadi cilvēki kuriem citi – sirds ļoti dziļi.

Atpakaļ uz sarakstu