Pārspriedums ID 347

Grāmatu brīnumainā vara.

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā un diemžēl mūsdienas cilvēki ļoti maz un rēti lāsa grāmatas, bēt desmit gadus atpakaļ bija cita situācija un cilvēki lasīja visur, gan jau sabiedriskajā transportā.

Manuprāt, tas ir slikti, tāpēc ka grāmata var palidzēt atrisināt daudz dzīves problēmas.

Piemēram, varam paņemt ļoti interesantu darbu A. Bels “Būris”. Savā grāmatā viņš salīdzīna parasto būri ar dzīvi. Tagad es grību pastastīt mazliet par pašu grāmatu. Galvenais varonis sež metaliskā burī un skatas uz pasauli. Manuprāt autors grīb paradīt mūms, ka sava dzīvē mēs neesam pilnība brīvi. Grāmatas nobeigumā bija rakstīts par to, ka galvenais varonis negrībēja iet arā no būri, jo viņam tur bija ļoti labi bez mūsdienigam problēmam. Kas ir mūsdienigas problēmas? Tas ir darbs, skola, mīlestība, attiecības starp cilvēķiem.

Mēs visi dzīvojam jaunā sabiedrībā, kur lasīt grāmatas ir neinteresanti, ērtak paņemt datoru vai noskatīties filmu. Es grību pateikt, ka tas nav pareizi un man ir viens piemērs: kad cilvēks daudz lasa grāmatas, viņš būs ļoti zinkarīgs un interesants citiem cilvēkiem. Es grību, lai cilvēki sac lasīt vairāk grāmatas, tāpēc ka manuprāt, grāmata var palīdzēt atrast atbildes uz problēmatiskaiem jautājumiem un problēmam mūsu dzīvē.

Ja runāt par mani, man ļoti patīk lasīt grāmatas un ja man ir kaut kāda brīva stundiņa, es obligāti meklēju, ko man jaunu izlasīt. Labi, ka es mācos skolā un skolotāja dot man dažādas grāmatas. Viena no interesantākaiem, bija A. Belsa grāmata “Būris” par kūru es esmu stastijis sava sacerejumā. Katrā grāmatā, kūru es esmu izlasijis, bija savas paradītas problēmas un man sanāca atrāst daudz atbildes uz saviem jautajumiem.

Beigas grību pateikt, ka grāmata vienkarši palīdz man atpusties no dzīves, un es piekrītu ar baušli “Grāmatai ir brīnumaina vara”, un ja grāmata ir laba, viņa nekad nenomirst.

Atpakaļ uz sarakstu