Pārspriedums ID 56

Ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu.

Cilvēki vār ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu caur kultūru. Mūsu gadsimta ir daudz kultūras kustības. Mana kultūra ir mūzika, filmi un sports.

Runājot par mūziku, ir daudz dziedātājus kurie saka jauno kustību mūzikā. Mans miļākāis dziedātājs ir “Skriponit”, viņš ir no Kazakstānā un dzieda krievu valodas dziesmas. Vispopularākāja dziesma ir “Skriptonit - mīlestība”. Šāja dziesmā, viņš atstasta viņu attistības prēt cilvēkiem, kāpēc mīlestība ir tik nežēlīga prēt dažiem cilvēkiem un cik dzīvē ir grūti, ja nav tas otras puses, kūra būs kātru dienu tēv blākus un nedos tēv padoties ja kaut kas nesānāks. Lai saprast viso ko tāja dziesma notiek vājag pilnīgi iējiet tāja viļņa kultūrā kūro viņš vēd.

Skriptonits – arī dzieda par apkartnes problemam, kas notiek ar ekonomiku valstos, par narkotikiem, kas tīrgojas visa pasaulē, par policistiem un arī par cilvēka vienkaršam problēmam. Visa jaunātne klausas viņu visa pasaulē. Tāja dziesma kūra nosaukums ir “mīlēstība” ir tadi vardi “Mīlēstība, tu smaržo kā pūķe, tu smaržo kā nauda." - tas nozīme kā milēstība neattistas tikai prēt cilvēkiem bēt arī prēt priekšmētiem vienkārš mēs to neieraudzam, jo cilvēki neiedomājas par to.

Neilg laiku atpakaļ es skatījos filmu, kas nosaucas “Treneris”. Šāja filma bija ļoti labi redzāms, kā treneris ļoti mīl savu darbu. Visa ši tēma sanācā kopā “Mūzika, films un sports”. Filma režisors ir Daniels Kozlovskijs, viņš arī ir aktieris un viņš pats spēlēja galveno varoņu šāja filmā. Treneris kūrš trēne futbolas komandu un izziet caur daudziem problemam dzīve kopa ar savu komandu. Un runājot par futbolu, futbols jau daudzus gadus atver cilvēkiem atcus, un gandrīz katra valsti futbols palika par kultūru.

No vis tā var saprast kā mēs varam ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu caur kultūru, ne tikai caur tautas kultūras kas ir Latvījā, bēt arī caur citu kultūru, jauno kultūru, kuro ļoti labi ir atspoguļota dziesmas no arzēmem, filmas un arī sporta. Kultūra arī ir vissur, ne tikai dziesmas, bēt arī ekonomika, un arī kātram cilvēkām ir sava kultūra kuro viņš propogandē un kustas ar to kultūru vēdot aiz sevim savu ģimēni, vai draugus. Laiks nestāv uz vietas un katru gadsimtu kaut kas maiņas un kultura kopa ar gadsimtu.

Atpakaļ uz sarakstu