Pārspriedums ID 57

Ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu

Es dzimusi 20. gadsimta, bēt pavādij visu savu mūžu 21. gadsimta. Mans gadsimts saistās ar dažadiem notikumiem, ar, labiem un arī ar sliktiem. Mans gadsimts saistas ar kultūru, jo kultūra ir visur

Kultūra ir cilvēka darbība visas formās, ieskaitot cilvēka zināšanu, pašizprausmes. Munuprāt kultūra ir lielākāja daļa cilvēka dzīve. Kultūra arī saistās ar maksliniekiem, muzikantiem, rakstniekiem un ar parastiem cilvēkiem. Ir ļoti labi, kad mums ir ļoti plāša garīgo dzīva, kur mēs izmantosim kultūras un literatūras faktus kad mēs cienām savu valstu

Mana dzimtenē ir Latvijā, kas es ļoti milu. Latvijā ir ļoti bagāta ar kultūras faktoriem, jo gandrīz 100 gadu atpakal Latvijā dabuj neatkarību (1918, 18. novembrī). Mana dzimtene ari ļoti bagāta ar vēsturiskiem notikumiem. Piemēram Latvijā bija viena no varoņiem Pirmā pasaules kāra (1914-1918) un Otrā pasaules kāra (1939-1949), kas dēv mums nakotnē. Arī Latvija iekļauta Eiropas savienība (2001 gadā). Latvijā ir bagāta ar dažādiem muzikantiem. Piemēram “Prāta vētra”, Laima Vaikule, “Musiq”. Latvijā pīlna ar dažadiem sportistiem, kas dēva mums jaunus kultūras faktorus. Piemēram Laura Ikauniece – Admintiņa (dzimis 1987) viņa nodarbojās ar vieglatletiku. Latvijā ir dažadas kultūras svētki. Piemēram Dziesmas svētki un Līgo. To dēl mums dažadas tradicijās. Man ļoti patīk, ka Latvijā arī saistās ar literatūru un folkloru. Mums ir sava Nacionāla bibliotēka, kas atrodas Rīga. Uzbuvēta 2014. gadā. Tur atrodas dažadās gramatās, kas saglabā mūsu vēsture un kultūru.

Mana garīgadzīve saistās arī ar kultūru. Manai ģimenei ir dažadas tradicijās, kas saglabā manu kultūru un tautu. Arī Latvijāj es dēv savu palidzību. Piemēram tas ir dažadi latvijās rekordi sportā, kas arī saglabā musū vēsture. Es ļoti cienu savu pilsētu un valstu.

Es cēru, ka nakotnē Latvijā būs vel augstāk kultūra limeņā. Katru dienu es palīdzu savai dzimtenei. Es grību, lai nakotnē paaūdze dēv mums jaunus talantus, jaunus tradīcijas, svētkus, jo ar to dzīve musu dzimtene Mana gadsimta cilvēkiem ir ļoti nopietns uzdevūms. Mums vajāg saglabāt musu vēsture pagajšajos gados.

Pastastīt saviem nākotniem bērnu par izcelsšanu. Katrām ir, nepieciešāms domāt par to. Vajāg to vis darīt ar patriotisko jūtu!

Atpakaļ uz sarakstu