Pārspriedums ID 6

Ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu.

Šo tēmu es izvēlējos, jo man šķiet, ka es varu daudz ko pateikt par šo un man ir savs viedoklis ko vēlos izteikt. Manuprāt šis gadsimts ir ļoti interesants, jo ir jūtamas pārmaiņas kuras man gan patīk, gan nepatīk. Dažas šīs pārmaiņas nevar izprast, dažas var. Es personīgi ļoti saklausu pārmaiņas šajā gadsimtā un tas mani mazliet uztrauc, bet par to vēlāk. Vienozīmīgi es redzu savu gadsimtu, un kā viņš atšķiras ar iepriekšējiem, nejau sliktā gaismā es viņu redzu, bet citādākā. Mēs ļoti ātri attīstamies un es nezinu vai esam gatavi vēl kam jaunam, kam lielākam par mums.

Es savu gadsimtu redzu ar jaunieša acīm, tāpēc es domāju, ka mēs – jaunieši vairāk saprotam kāpēc lietas tā notiek, bet tas ir tik mans viedoklis. Mēs redzam šīs slavenības kurām ir piecās krāsās mati, bet nevienam tas neuztrauc, jo tagad tas ir normāli. Kādreiz tevi uzskatītu par trako, bet tagad tev neviens nevar aizliegt būt pašam ar savu stilu. Mūsdienās to var redzēt un dēļ tā, ka tu esi tu pats, liek tev palikt vairāk pašpārliecinātam un citi to redzot tevi respektēs par to. Kā jau es teicu, es ļoti saklausu pārmaiņas savā gadsimtā, jo piemēram mūsdienu reperi dziesmās iekļuj 20 vārdus apmēram, kuri atkārtojas un cilvēkiem tas patīk, jo šajā gadsimtā cilvēka vairs nevar nokoncentrēties ilgi, viņiem vajadzīgs kautkas vienkārš. Toties kādreiz reperi kā Eminems, Dr.Dre repoja par nozīmīgām lietām pasaulē un vārdi ko viņi teica bija kā skaistas poēmas. Ir viena grupa, kas mani aizrauj šinī gadsimtā, jo šī grupa iedvesmojas no amerikāņu dzejnieka Edgar Allan Poe, un savās dziesmās iekļauj viņa poēmas. Izprast šo gadsimtu nav viegli, bet ja pacenšas, tad var, jo kā minēju šie jaunie reperi savās dziesmās iekļauj maz vārdu, bet tas ir speciāli, jo viņi zina, kas cilvēkiem šajā gadsimtā patīk un tas nav nekas slikts, jo laiks iet un lietas mainās, tikai viņas ir jāsaprot un jāpieņem.

Šis gadsimts ļoti atšķiras no iepriekšējiem, bet kā sacīju iepriekš no tā nav jābaidās. Viss ar laiku nāk atpakaļ, protams ne viss, bet viss, kas bijis populārs iepriekš. Varu derēt, ka tas, kas ir populārs manā gadsimtā, būs populārs arī 23. gs. piemēram. Šādi es redzu, saklausu un izprotu savu gadsimtu.

Atpakaļ uz sarakstu