Pārspriedums ID 8

Ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu.

Ieraudzīt, saklausīt, izprast savu gadsimtu, daudzi cilvēki tam visam grib atmest ar roku un neiedziļināties tai visā. Mans uzskats, ka tur ir sava doma, kas katram būtu jāzina. Aiz visām sīm maņām kaut kas slēpjas, ko cits izjūt, bet cits atkal nejūt, kas šai gadsimta ir tik skaists.

Ieraudzīt – salīdzinat ar iepriekšējiem gadsimtiem, cilvēki nevarēja ieraudzīt tik daudz skaista kā mūsdienās. Šobrīd cilvēki var aizbraukt un apskatīt skaistas vietas, bet senākos laikos cilvēki finansiāli nevarēja nekur aizbraukt un ieraudzīt. Ieraudzīt mākslu šajos laikos ir vieglāk. Šobrīd cilvēki var ieraudzīt mākslu, kura daudziem cilvēkiem patīk. Ieraudzīt tādas lietas kā ģimeni, draugus un sev tuvos cilvēkus, kautvai viņi dzīvo tālu prom no jums. Šajā gadsimta šo visu var ieraudzīt, atliek nospiest vienu pogu uz savas gudrās ierīces un tu ieraudzīsi sev mīlos, tuvos cilvēkus. Kādreiz cilvēkiem nebija tādas iespējas tik ātri ieraudzīt sev tuvos cilvēkus.

Saklausīt, mēs varam tik daudz lietas saklausīt, ko sniedz šis gadsimts. Varam sadzirdēt skaistus koncertus, ko sniedz brīnišķīgi mākslinieki. Varam saklausīt klusumu un mieru. Nav nekādu karu pie mums, viss ir klusi. Pagājušajos gadsimtos grūti bija saklausīt klusumu, jo visi karoja un gribēja but cits par citu labāks. Tāpat mēs varam saklausīt mūsu tuviniekus, kas dzīvo ārzemes, bet kādreiz tādas iespējas nebija. Mēs varam vienoties visi vienā lielā ģimenē un dziedāt dziesmas un pēc tam noklausīties. Mēs varam saklausīt paši sevi, kas arī ir ļoti svarīgi.

Izprast - varam izprast tādas lietas, kas kādreiz cilvēkiem pat nebūtu ienācis prātā. Šobrīd daudzi cilvēki neizprot cik daudz iespējas viņam patiesībā ir dotas. Izprast to kā viss ir attīstījies, medicīna, tehnoloģijas un daudz citas lietas. Cilvēkiem nav vairs tik ļoti jauztraucas par veselību, protams ir lietas ko nevar izglābt, bet šobrīd tādas slimības ir retums. Senākos laikos cilvēki ļoti uztraucās par tādam lietām. Jau daudz reiz pieminētas tehnoloģijas, ka varam sazināties ar sev tuvajiem . Ir tiešām daudz lietas ka mums vai izprast un ko dod šis gadsimts.

Šis gadsimts paver mums jaunas iespējas, varam daudz ko redzēt un sadzirdēt. Mums ir jāizmanto viss ko mums sniedz šis gadsimts un novērtēt to. Ir jaizmanto katra diena, ir jāierauga mums vaig saklausīt un izprast to visu, ko šis gadsimts mums sniedz.

Atpakaļ uz sarakstu